Hakkımda

1995 yılında Ankara’da doğduğumdan beri ailemle birlikte Ankara’da yaşamımı sürdürmekteyim. Okul hayatım boyunca, dijital ortama olan ilgim hiç azalmadı. Lise eğitimimi “Web Tasarımı” alanında tamamladıktan sonra üniversiteye Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ettim.

Teknoloji sektörü, maalesef geçmiş yıllarda bazen yeterince değer verilmeyen bir meslek olarak algılandı. Ancak bu durum, beni asla vazgeçirmeyecek, aksine daha fazla motive edecek bir etken oldu. Üniversiteyi tamamladıktan sonra dijital sektöre adım atma arzumu gerçekleştirmek için birçok zorluğa ve kapalı kapıya karşılaştım.

Sonunda, en azından bir işim olur ve bir süre sonra dijital alana geçiş yapabilirim düşüncesiyle bir perakende firmasında çalışmaya başladım. Yedi yıl boyunca perakende sektöründe sahada birebir müşteri deneyimi kazandım. Defacto, LC Waikiki ve Meriç Grup Çelik İskele gibi farklı departmanlarda görev alarak bu süreçte önemli deneyimler edindim. Bu deneyimler, dijital dünyayı daha iyi anlamama ve müşteri deneyimini geliştirme konusunda önemli bir katkı sağladı.

Kurumsal şirketlerde edindiğim deneyimler, aslında yapmak istediğim işi dijital ortama taşıma kararı almamı sağladı. Yıllardır arayış içinde olduğum bir konu olan SEO ile tanıştım ve bu iş modelini sizlere aktarmaktan keyif alıyorum. Bu yazıda, sizlere bu deneyimlerimi paylaşmak, anlatmak ve SEO ile ilgili bilgilerimi yazarak aktarmak istedim. Bu yolculukta birlikte ilerleyerek SEO konusundaki bilgilerimi sizlere aktarmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum.

Başa dön tuşu